Grote opkomst themabijeenkomst Signaleren Ouderenmishandeling op de SEH
Op woensdag 9 september jl. organiseerde het Lectoraat Acute Intensieve Zorg van de Hogeschool Arnhem en Nijmegen in ziekenhuis de Gelderse Vallei in Ede een Themabijeenkomst over het Signaleren van Ouderenmishandeling op de Spoedeisende Hulp.
Dit lectoraat doet op verzoek van en in samenwerking met het veld onderzoek naar een geschikt screeningsinstrument om ouderenmishandeling in de acute zorgketen (spoedeisende zorg en ambulancezorg) te signaleren en naar de meest geschikte vervolgstappen bij een vermoeden van ouderenmishandeling.
Het thema staat in steeds meer ziekenhuizen op de agenda en de opkomst was dan ook indrukwekkend. Ruim 30 verpleegkundigen en maatschappelijk werkers van Drachten tot Den Haag en van Den Helder tot Heerlen bezochten de bijeenkomst.
Meer info over deze bijeenkomst is te lezen op
http://www.nvshv.nl/2015/09/grote-opkomst-themabijeenkomst-signaleren-ouderenmishandeling-op-de-seh/