Webinars voor docenten over sociale kwaliteit

Onze werkplaats werkt samen met andere werkplaatsen in een landelijke werkgroep Sociale Kwaliteit. Deze werkgroep organiseert op 24 en 25 november gratis webinars voor docenten sociaal werk.

Aanleiding is het nieuwe Landelijk OpleidingsProfiel voor de bachelor social work. Daarin heeft sociale kwaliteit een belangrijke plaats gekregen. Dat betekent dat docenten in hun onderwijs toekomstige sociaal werkers gaan toerusten om in hun beroepspraktijk met sociale kwaliteit aan de slag te gaan. Daar wil de werkgroep een handje bij helpen. Ben je docent? Meld je dan via deze link aan voor een van de webinars.

Naast informatie over de sociale kwaliteit benadering en de toepassing daarvan in de praktijk en in het onderwijs gaan we ook in op vragen die je vooraf in het aanmeldformulier kunt stellen. Deze vragen kun je indienen tot 10 november!