3 werkplaatsen van HAN Lean-QRM Centrum: nog enkele plaatsen vrij

Nieuwe kennis opdoen, uitwisseling van ervaringen, ondersteuning bij toepassing

In april start een drietal werkplaatsen met verschillende onderwerpen waarin bedrijfsmanagers nieuwe kennis opdoen en leren toepassen. Een werkplaats bestaat uit vijf middagbijeenkomsten, verspreid over de periode april tot september 2015, steeds bij één van de deelnemende bedrijven. Zij bieden een combinatie van kennisoverdracht, uitwisseling van ervaringen en het ondersteunen van elkaar bij het toepassen van de opgedane kennis. In een werkplaats participeren 5-7 bedrijven.

Belangrijk onderdeel van de werkplaats is dat de deelnemers zelf, ook buiten de bijeenkomsten, aan de slag gaan met een verbeterproject in hun organisatie. Hierdoor levert deelname direct resultaat op. Tijdens de bijeenkomsten wordt steeds een deel theorie behandeld, dat past bij de voortgang van de projecten en besteden we aandacht aan het delen van de ervaringen van de deelnemers. Over de projecten die opgepakt worden door de bedrijven hebben we vooraf contact. De kosten bedragen €2350,- per bedrijf (2-3 deelnemers per bedrijf).

Werkplatsen

Praktische informatie

  • Tijdsbesteding: 5 middagen + voorbereiding (inbreng eigen casus)
  • Kosten: Partners van het HAN Lean-QRM centrum € 1.880, niet-partners € 2.350.
  • In overleg met de deelnemers aan de verschillende werkplaatsen zullen de data van de bijeenkomsten gepland worden. Dit gebeurt ruim voor de start van de werkplaatsen.

 

Informatie / Aanmelding
Indien u belangstelling heeft voor deelname aan een werkplaats  of meer informatie zoekt, kunt u  contact opnemen met: Stef Tiggeloven, T 0683996291