KIEM-hbo 2019 uitgesteld tot de zomer

De KIEM regeling wordt naar verwachting pas vlak voor de zomer opengesteld. Het eerste beoordelingsmoment zal waarschijnlijk in september plaatsvinden. Eerder was de verwachting dat de regeling al in het eerste kwartaal van 2019 opengesteld zou worden.  

De KIEM regeling is bedoeld voor hogescholen en heeft als doelstelling het stimuleren en opzetten van nieuwe samenwerkingsverbanden gericht op het uitvoeren van innovatieprojecten. Per project kan er € 20.000 worden aangevraagd. De looptijd van een project is maximaal 12 maanden.

Binnen de HAN is de KIEM regeling populair omdat hij uitermate geschikt is om met (nieuwe) samenwerkingspartners een verkennend onderzoek te doen. In 2018 zijn er vanuit de HAN 27 aanvragen ingediend binnen de KIEM regeling. Hiervan zijn er 20 gehonoreerd.

Wil je meer informatie over deze regeling of andere subsidie mogelijkheden? Kijk dan op de website van het CVVO of neem contact op met 1 van de subsidieadviseurs.

Deel dit op LinkedIn: