WK Para-cycling Track in Apeldoorn: mis het niet!

Promo1

Van 26 tot en met 29 maart 2015 vindt het WK Para-cycling Track plaats in Omnisport Apeldoorn. Para-cycling is wielrennen voor sporters met een lichamelijke beperking, bijvoorbeeld een tandemraces voor visueel gehandicapten. De WK paracycling is ook een kwalificatietoernooi voor deelname aan de Paralympische Spelen. Aan het event doen ongeveer 200 deelnemers uit 30 verschillende landen mee. Deze deelnemers rijden in verschillende klasse en verschillende categorieën’. (Klik hier voor de uitleg)

Samenwerking HAN en vrijkaarten

De organisatie van dit evenement heeft contact opgenomen met de HAN om een evaluatie van het evenement uit te voeren. HAN Sports Economics & Strategic Sports Management (SESS) zal samen met studenten van de minor Sport Tourism en Transferpunt Sport onderzoek doen tijdens dit evenement naar de maatschappelijke impact bij bezoekers. Omdat de organisatie van het WK paracycling een samenwerking aangaat met het SESS en dus ook met de HAN, hebben we de mogelijkheid georganiseerd om naar het evenement te gaan op vrijdag 27 maart.

De toegang tot het evenement is helemaal gratis. Daarnaast is de bereikbaarheid van het Omnisport met het openbaar vervoer erg goed, en ook gratis wanneer jij een week-OV hebt!

Lijkt het je leuk? Of ben je vooral benieuwd hoe zo’n WK eruit ziet? Voel je welkom en kom naar dit evenement! Neem even contact op met Kristy Meurs van het SESS en geef het aantal personen die naar Apeldoorn willen gaan door, dan zullen de toegangskaarten voor je geregeld worden.

Met vriendelijke groet, namens HAN Sports Economics & Strategic Sports Management,

Kristy Meurs (Kristymeurs@hotmail.com)

Programma inclusief side-events (N.B. het programma kan nog wijzigen i.v.m. record aantal deelnemers)

Donderdag 26 maart 2015

  • 10.00-13.15 uur: tijdrit (500m dames, 1000m heren)
  • 15.00 uur: Openingsceremonie
  • 15.30-20.00 uur: tijdrit (500m dames, 1000m heren)

Op donderdag 26 maart is er een arbeidsmarkt evenement in samenwerking met het UWV. Het UWV werft zelf ondernemers, die gaan presenteren met als doel zichzelf te verkopen en nieuwe medewerkers te werven onder mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. De verwachting is dat er tussen de 5000 en 6000 personen op dit evenement afkomen.

Vrijdag 27 maart 2015

  • 10.00-13.15 uur: achtervolging (kwalificaties)
  • 15.30-17.45 uur: achtervolging (finales)

Op vrijdag 27 maart zal is een discussieforum georganiseerd rondom de participatiewet en komen er diverse (oud) politici waaronder Job Cohen en Jette Kleinsma (Staats secretaris Sociale zaken en Werkgelegenheid).

Zaterdag 28 maart 2015

  • 10.00-13.15 uur: achtervolging (kwalificaties)
  • 15.30-17.45 uur: achtervolging (finales)

Zondag 29 maart 2015

  • 9.00-12.15 uur: sprint en teamsprint (kwalificaties en kwartfinales)
  • 13.30-17.15 uur: sprint, teamsprint en scratch (finales)

Zaterdag 28 en zondag 29 maart staat het project “Apeldoorn Scoort” centraal. Enthousiaste lokale ondernemers geven workshops en presentaties.