SBE studente loopt stage in Costa Rica: “Pura vida!”
Wendy Wiersma is studente Sport- en Bewegingseducatie (SBE) en zij zit momenteel in Costa Rica. Niet omdat ze even een half jaar een sabbatical heeft genomen van haar studie, maar omdat ze daar stage loopt. Hieronder vertelt zij haar ervaringen tijdens de eerste twee weken van haar avontuur in het Centraal-Amerikaanse land.
Mijn avontuur is dan eindelijk begonnen. Sinds twee weken ben ik bezig op mijn nieuwe stage plek in Puerto Viejo. Tot nu toe heb ik me een beetje georiënteerd wat ik zoal kan doen voor het bedrijf. Naast het begeleiden van de tours zoals canopy, hiken en het indianenreservaat (die op deze site terug te vinden zijn) zal ik ook op het kantoor aanwezig zijn om me bezig te houden met diverse projecten, een goede combi dus.
Al snel werd duidelijk dat de service van de gidsen erg tranquilo is. Als goede SBE-student zal ik hiervoor een training ontwerpen om ze te confronteren met hun gedrag en ze proberen te laten zien dat het ook anders kan. Ondanks de cultuurverschillen voel ik me hier erg op m’n plek. Is het vandaag niet, dan is het morgen wel. Flexibiliteit wordt van je verwacht en dat is voor mij geen probleem. De mensen zijn allemaal hartstikke aardig en maken graag een praatje of dansje met je. So far, so good. Pura vida! “
Lijkt het jou ook wel wat om het het buitenland stage te lopen of te studeren? Kijk dan op de website van het International Office van de HAN.