ALO studenten begeleiden kinderen naar beste oranjeshake van Nederland

Misschien heb je het al gehoord; op vrijdag 26 april vinden de Koningsspelen plaats. Een feestelijke dag waar mijn stageschool (basisschool Berg en Beek te Sint Anthonis) ook aan meedoet. Ter gelegenheid van de troonswisseling gaan op 26 april meer dan anderhalf miljoen kinderen op 7.500 scholen samen bewegen.

Door: Sam Nevels

Als voorbereiding op deze Koningsspelen kon je meedoen aan een wedstrijd georganiseerd door de KVLO. Maak een zo origineel mogelijke Oranje Shake. Inderdaad, afgeleid van de Harlem Shake die misschien iets te vaak voorbij is gekomen op het internet.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ejeIpZN-xRo[/youtube]

Met ons beweegteam zijn we hier enthousiast mee aan de slag gegaan. Met de alle groepen 7 en 8 van de Berg en Beek basisschool hebben we hier een show van gemaakt en is er een super Oranje Shake uitgekomen. Iedereen in het oranje, een eigen dansje en hoe gekker hoe beter! Om ook Maxima tevreden te stemmen hebben we de tango ook maar even terug laten komen.

Met ons, vond ook de KVLO dit de beste Oranje Shake van Nederland. Op donderdag 25 april komt directeur Cees Klaassen van de KVLO de prijs uitreiken. Een enorme waardering voor het organiseren en harde werken.

Remco Janssen (ALO 2), Floor Thijssen (ALO 2) en Sam Nevels (ALO 3)