Loop mee met de wandeldriedaagse van de Special Olympics of geef je op als vrijwilliger!

10-sonOp 1, 2 en 3 juli zijn de Special Olympics Nationale Spelen in Nijmegen, Wijchen en Groesbeek. Sporters gaan in achttien verschillende sporten de strijd aan. Daarnaast is er de Wandel3daagse: Loop 1,2 of 3 dagen achter elkaar 2,5, 5 of 25 kilometer! Het is voor jong en oud, met of zonder beperking. Meer weten? Kijk op http://specialolympics2016.nl/w3d/.

Vrijwilliger

Wil jij als student jouw steentje bijdragen tijdens de Special Olympics Nationale Spelen als vrijwilliger? Mail dan naar ton@specialolympics2016.nl en geef je op!

SBE-studenten 

Ik krijg steeds vaker de vraag hoe of waar SBE-studenten zich kunnen inzetten bij het grote evenement Special Olympics. Hier vind je informatie over een onderzoek dat bijdraagt aan meer begrip van de betekenis die mensen met een verstandelijke beperking geven aan vrijwilligerswerk (tijdens Special Olympics) en wat dit voor hen oplevert. Wil jij deze speciale vrijwilligers volgen met een camera, interviewen en bijdragen aan kennisvermeerdering? Neem dan contact met mij op.

Met vriendelijke groet,

Rinus van der Schoof