Geslaagde alumniavond HAN Sport en Bewegen
Op vrijdagavond 31 mei was de jaarlijkse alumniavond voor de drie opleidingen van HAN Sport en Bewegen (ALO, SBE en SGM). Als organisatie hadden we ons best gedaan om een veelzijdig programma in elkaar te zetten. Met succes, want meer dan tachtig oud-studenten hadden zich opgegeven. De concurrentie van een biertje op het terras met het mooie weer was gelukkig niet groot genoeg want we startten dus met een grote groep alumni.
De workshops ‘kiezen is een kunst’ en ‘solliciteren in het werkveld van sport en bewegen’ bleken zelfs voor oud-studenten een trigger. De doeners konden hun gezondheid testen middels de health check in het Mobile Health & Performance Lab van HAN SENECA of ze konden een potje bossabal spelen. De vier workshops werden goed bezocht en zowel vanuit de workshopleiders als vanuit de deelnemers klonken enthousiaste verhalen.
Na deze workshops was er tijd voor het uitwisselen van verhalen met oud-klasgenoten of docenten onder het genot van een drankje. De geluiden waren erg positief, dus deze opzet gaan we doorzetten voor volgend jaar. Op naar de honderd deelnemers! Tot die tijd kan je als oud-student of bijna oud-student in contact blijven/komen met elkaar via onze LinkedIn groep voor alumni.
Walter Leurink, Arnoud van de Ven en Maaike Oosterink