Nieuwe cursus over gedragsverandering: krijg jij mensen in beweging?

Merk jij ook dat het lastig is om mensen in beweging te krijgen? Verandering vraagt om meer dan bewustwording, het creëren van sense-of-urgency of het aanleren van nieuwe vaardigheden. Vanuit de gedragswetenschappen is veel bekend over menselijk gedrag, menselijke drijfveren en hoe de mens omgaat met veranderingen. Met de juiste kennis van de onbewuste en bewuste processen in ons brein kan je gedrag langdurig veranderen. Die kennis en vaardigheden krijg je aangereikt tijdens de nieuwe tweedaagse cursus Gedragsverandering die op 12 februari 2019 van start gaat.

Steeds meer mensen en organisaties zien de mogelijkheden hiervan, hierdoor winnen de thema’s gedragsverandering en nudging in Nederland snel aan populariteit. Het zijn boeiende onderwerpen, maar wat houden ze nu precies in? Wat kan je er in de praktijk nu echt mee en wat levert het op als vanuit een gedragsmatige aanpak werkt?

Tijdens de cursus Gedragsverandering van de  Behavior Change Academy en HAN SENECA krijg je inspiratie over de toepassingen van gedragsverandering binnen jouw werk, dieper inzicht in menselijk functioneren, gedrag en drijfveren en vaardigheden om direct met gedragsverandering aan de slag te gaan. Klik hier voor meer informatie of meld je direct aan.