ALO studente over haar (studie)tijd in East Carolina
Door Yvonne Ellis
Het einde van mijn East Carolina avontuur is helaas bijna in zicht. Nog maar één week les en dan nog twee weken examens.
Maar wat heb ik hier tot nu toe een geweldige tijd gehad. Een lifetime experience!
De lessen die ik heb gekozen waren erg interessant. De leraren van al mijn lessen waren allemaal erg aardig en sociaal, als je vragen had kon je altijd bij ze terecht.
De manier van lesgeven vind ik erg fijn, elke les heeft de docent een powerpoint presentatie op blackboard ( een soort scholar) staan. Zo weet je waar de docent het over gaat hebben en kun je je hier op voorbereiden.
Komend weekend staat een zeiltrip gepland, hier ga ik de basics van het zeilen leren. De afgelopen drie weken heb ik hier theorielessen overgehad en verschillende take-home tests moeten maken, ik heb al eentje gehaald hopelijk die andere ook.
Bij een andere class heb ik me als vrijwilliger opgegeven om mee te helpen bij een Multi Cultural Fair op een Montesorri basisschool in Winterville (een plaatsje nabij gelegen). Hier heb ik geassisteerd bij verschillenden sportspellen. Tijdens deze fair wilden ze de kinderen kennis maken met verschillende culturen over de hele wereld. Het was leuk om te zien hoe de basisschool eruit zag en hoe de kinderen hier zijn.
In mijn marketing class zijn we weer naar een sport wedstrijd geweest, we gingen namelijk naar een baseball game van de Kinston Indians tegen een team uit Wilmington. Tijdens een promotie activiteit werd ik met een andere student uitgekozen om op het baseball veld discgolf te spelen, de stand was gelijk, dus kregen we beiden twee vrij kaartjes voor nog een wedstrijd van de Kinston Indians. Leuke om een keer mee te maken!
In de afgelopen twee maanden heb ik natuurlijk ook wat leuke tripjes gemaakt, zo ben ik een dagje naar Wilmington geweest, waar ze onder andere de welbekende serie One Tree Hill opnemen. Met Spring Break ben ik met een groep internationale studenten naar Miami en Key West ( zuidelijkste punt van de VS) geweest, daar hebben we een geweldige week gehad met zon, zee en strand! Een paar weken terug heb ik met drie andere een road-trip gemaakt naar Washington DC, een erg mooie stad!
Als ik hier klaar ben ga ik nog een week naar New York, hier zal mijn moeder me komen opzoeken. Daarna ga ik nog twee weken verder reizen en sta ik 28 mei weer op Nederlandse bodem.

Bij het lezen van je stage ben ik erg benieuwd hoe de sfeer is binnen de les, want the USA staat bekend om hun sportcultuur en prestaties natuurlijk.
Wat zijn je bezigheden op zon dag? Ben je alle dagen actief op school of heb je ook ruimte voor jezelf? Hoe heb je het op financieel, onderdak en dergelijke geregeld?
Veel plezier met de dingen die je nog gaat doen.
NYC is mega vet, dat verklap ik je alvast. Heb je tijd over daar dan weet ik nog zat plekken waar je heen moet gaan.
Succes