Visitatie Master Musculoskeletale Revalidatie
Op woensdag 29 november hebben we de visitatie gehad van de Master Musculoskelele Revalidatie. Het was een inspirerende, interactieve dag. Door middel van een “worldcafe” hebben we met docenten, (oud)studenten, werkveld, management en visitatiepanel gezamenlijk vragen beantwoord op het gebied van werkplekleren en onze bijdrage aan “de juiste zorg op de juiste plek”.
We kregen complimenten over de samenwerking tussen docenten, (oud) studenten, management en werkveld. Daarnaast over de visie van de opleiding en ons eindniveau. Het panel zag (oud) studenten die positief kritisch zijn en andere rollen vervullen dan voor de start van de opleiding. Onze uitdagingen liggen op het doorontwikkelen van het curriculum gericht op meer maatschappelijke impact en specifiek het leren op de werkplek. Het geeft ons als opleiding nieuwe energie om hiermee aan de slag te gaan.
Met dank aan de meer dan 40 deelnemers die betrokken waren in de voorbereiding en op de dag zelf. En aan het visitatiepanel wat zorgde voor open, constructieve en verdiepende gesprekken en inzichten, die bijdragen aan de verdere ontwikkeling van de opleiding.