HAN Academy: etalage nieuwe HAN digitale leerplatform 28-06
Het Hoger Onderwijs (HO) in Nederland is op dit moment behoorlijk in beweging. Zo wordt er vol ingezet op leven lang ontwikkelen, flexibilisering, personalisering en digitalisering. Ook op de HAN zien we deze trends terugkomen in bijvoorbeeld het nieuwe koersbeeld maar ook in het onderwijs waar steeds meer ingezet wordt op al werkende studenten en ontwikkelingsgericht leren. Deze ontwikkelingen vragen om een passende ICT-infrastructuur, één die in staat is om mee te bewegen met alle trends en ontwikkelingen in het HO en die in staat is optimaal het onderwijs te ondersteunen. Om deze reden is besloten op de HAN een nieuw Digitaal Leerplatform (DLP) in te richten.
Het afgelopen jaar heeft het projectteam DLP eisen en wensen van opleidingen geïnventariseerd en theorie en goede voorbeelden verzameld om goed zicht te hebben op wat de HAN aan ICT-infrastructuur nodig heeft om het onderwijs ook de komende jaren adequaat te kunnen ondersteunen. Uit deze zoektocht kwam het beeld van een Digitaal Leerplatform. We zien hierbij een platform voor ons met als basis een leermanagementsysteem met daaronder liggend educatieve applicaties die specifieke taken kunnen ondersteunen.
In deze sessie willen we jullie graag bijpraten over onze zoektocht, de resultaten van deze zoektocht en de bijbehorende visie en de planning van ons project. Maar vooral ook hoe wij denken dat het nieuwe DLP kan bijdragen aan het huidige én toekomstige onderwijs van de HAN. En daarnaast gaan we graag met jullie in gesprek.
Programma
15:00 – 15.10 uur: Aanleiding en aanpak
15:10 – 15:30 uur: Gemaakte keuzes rondom afbakening-aanbesteding-implementatie
15:30 – 15:45uur: Vragenrondje over zorgen en kansen voor opleidingen
15:45 – 15:55uur: Vervolgstappen van dit project
15:55 – 16:00uur: Afronding (bij wie terecht voor nader contact)
Etalagebijeenkomst | |
Aanmelding | Aanmelden kan via het leerportaal van HAN Academy. De bijeenkomsten staan in het aanbod onder ‘catalogus’/ ‘specials’. |
Presentatie | Marijn Post (OOK services)
Huib Langenberg (OOK services) Saskia de Leeuw (OOK services) |
Datum | 28 juni 2022 |
Tijdstip | 15.00u tot 16.00u |
Plaats | Online via Microsoft Teams. Meer informatie en de link naar de Teams Meeting volgt in een aparte mail enkele dagen voordat de bijeenkomst plaatsvindt. |
Terugkijken | Terugkijken kan via blog.han.nl/kennisdeling. De opname zal z.s.m. na afloop worden geplaatst. |
Doelgroep | Iedereen die zich aangesproken voelt is welkom. Wij denken aan: docenten, beleidsmedewerkers, opleidingsmanagers en studiecentra medewerkers en studenten |
Organisatie | Freek van Kessel (OOK Services) |