Ga jij mee in debat over de zin en onzin van foodtrends?
Op 11 december 2025 vertegenwoordigt Marian de van der Schueren (Voeding, Diëtetiek en Leefstijl) de HAN tijdens de tweede editie van de debatreeks Kennismakers, georganiseerd door Regieorgaan SIA in samenwerking met De Balie: “Een extra bakje kwark: de zin en onzin van foodtrends”.
Waarom interessant?
Glutenvrij, proteïnerijk, ketose… Voedingstrends en hypes zijn overal. Maar wat is nu écht gezond? Tijdens dit debat gaan experts en opiniemakers in gesprek over de invloed van voedselmarketing, online foodfluencers en de rol van wetenschap in ons eetgedrag. Een kans om actuele inzichten te delen en samen te leren!
Praktische info:
📅 Datum: 11 december 2025
🕖 Tijd: 19.30 uur
📍 Locatie: De Balie, Amsterdam
🎥 Ook online te volgen via De Balie.
Waarom meedoen?
Dit is een mooie gelegenheid om kennis te delen en inspiratie op te doen over voeding, diëtetiek en consumentengedrag. Neem deel aan het gesprek en breng jouw vragen mee!
👉 Meer info & tickets: Kennismakers #2 – De zin en onzin van foodtrends