Chat GPT? Probeer eens Copilot!
Generatieve AI, waarvan ChatGPT het bekendst is, heeft inmiddels een plek gekregen in ons onderwijs, onderzoek en werken. ChatGPT kan ontzettend handig zijn, maar het heeft als groot nadeel dat we geen persoonlijke of bedrijfsinformatie kunnen delen in de chat.
We weten namelijk niet goed wat er gebeurt met de (mogelijk gevoelige) gegevens die wij in ChatGPT stoppen. Lees meer in het Framework Gebruik AI bij de HAN.
Om op verantwoorde en laagdrempelige manier te kunnen experimenteren met AI, is het advies om gebruik te maken van de generatieve AI Microsoft Copilot. Dit is een taalmodel, vergelijkbaar met ChatGPT, maar het kan ook afbeeldingen genereren. Het grote voordeel van Microsoft Copilot is dat wij als HAN een gebruikersovereenkomst hebben met Microsoft. Als medewerkers of studenten inloggen op Copilot met een HAN account, worden je chatgegevens beschermd. Dat maakt het mogelijk om ook persoonlijke en bedrijfsinformatie te delen in Copilot, zonder dat deze wordt verwerkt op manieren die niet wenselijk zijn.
Probeer het ook eens en log in met je HAN account! copilot.microsoft.com.
- Meer weten of nieuwsgierig? Neem dan contact op met Bastiaan.Koekoek@han.nl.
- En wil jij leren hoe je een goede promt (opdracht) kunt geven aan Copilot of ChatGPT, zodat het teksten en afbeeldingen genereert waar jij mee verder kunt? Schrijf je dan in voor deze training bij HAN Academy!
- Wat gebeurt er binnen de HAN op het gebied van AI? Lees er meer over.
