Empowerprogramma voor studenten
Het nieuwe studiejaar is alweer in volle gang! Voor vele studenten is de studiekeuze een goede match, maar helaas komt het ook voor dat studenten gaan twijfelen of zelfs dreigen uit te vallen. Voor deze studenten is er het Empower-programma.
Het traject
Dit traject van een half jaar richt zich volledig op persoonlijke ontwikkeling en helpt studenten antwoord te vinden op vragen als: Wie ben ik? Wat kan ik? Wat wil ik? Waar pas ik? Ze leren bewuste keuzes maken die écht bij hen passen en ontdekken wat zij nodig hebben om hun eigen weg te volgen en te komen tot een nieuwe studiekeuze die wel bij ze past.
Deelnemende studenten volgen drie dagen per week een gevarieerd programma op de HAN in Arnhem, met workshops, coaching en opdrachten. Zo bouwen ze stap voor stap aan een nieuw toekomstperspectief.
Voor ingeschreven HAN-studenten zijn er geen extra kosten aan verbonden en na afronding ontvangen ze een bewijs van succesvolle deelname.
Het programma is het afgelopen jaar succesvol gestart en wordt samen (door)ontwikkeld met Onderzoek. Gedurende de looptijd van het programma wordt de effectiviteit van het programma onderzocht door het lectoraat Professionaliteit van leraren en het Associate lectoraat De leraar als ontwerper.
Empower je mee?
Inmiddels is heel duidelijk dat Empower hét verschil kan maken voor studenten die hun plek nog niet hebben gevonden. Om die studenten beter te bereiken hebben we jullie hulp nodig!
Voor collega’s die studenten willen doorverwijzen, is er een flyer beschikbaar en/of meer informatie op Insite. Met dank namens het Empowerteam!