Dankwoord Menno Pistorius

Donderdag 28 maart was mijn afscheid. Ik kijk daar bijzonder goed op terug! Graag wil ik iedereen diepgaand bedanken daarvoor.

Dank je wel Yvonne de Haan voor je warme woorden. Fernand, dank dich waal vöör dich ludieke en zeer passende speech😊. Een bijzonder aardig idee, de wordcloud, Vivianne. Marieke, ik heb genoten van jouw speech en inventieve beeldspraak. Nopfy en TFV, wat ontzettend leuk dat jullie ook het podium beklommen. Dat waardeer ik zeer. De Fysio-band, wat een verassing en wat mooi. Jullie mooie zang en treffende teksten heb ik zeer gewaardeerd. Agnes en Marieke, leuk jullie duo-presentarorschap. Op en top SaP.

Een speciaal woord van dank ook aan de organisatie van mijn afscheid. Dank!

Ik kijk bijzonder goed terug op 14 jaar HAN. Ik voel een grote dankbaarheid. De HAN is een mooie  organisatie, met mooie mensen (mijn speech).

DANK!

Gegroet Menno