Lectoraat Ethiek van Verbinding met Mensen met een Verstandelijke Beperking
Beste mensen,
Bij deze willen wij u graag informeren over het eindproduct met de opbrengst van het lectoraat Zorg voor Mensen met een Verstandelijke Beperking (2014-2018) en over de doorstart van het lectoraat onder de nieuwe naam Ethiek van Verbinding met Mensen met een Verstandelijke Beperking (2018-2022).
Eindproduct
Het eindproduct met de opbrengst van de lectoraatsperiode (2014-2018) van het lectoraat Zorg voor Mensen met een Verstandelijke Beperking is online beschikbaar op:
Nieuwe lectoraatsperiode en nieuwe lector
Met ingang met 1 september 2018 is het lectoraat gestart met de 3e lectoraatsperiode onder de naam Ethiek van Verbinding met Mensen met een Verstandelijke Beperking.
Maaike Hermsen is benoemd tot nieuwe HAN-lector. Zie bijgaand nieuwsbericht: https://www.han.nl/onderzoek/nieuws/maaike-hermsen-nieuwe-lec/
Donderdag 28 maart 2019 zal zij geïnstalleerd worden.
De link www.han.nl/evvb verwijst naar informatie over de onderzoeksfocus van het lectoraat voor de komende 4 jaar.