Talent Innovatie Pool (TIP) Nr. 1 gestart

Het TIP-project is recent van start gegaan. In het bijzijn van deelnemende studenten en bedrijven gaven faculteitsdirecteur Theo Joosten en lector Stef Weijers een introductie.

In de Talent Innovatie Pool (TIP) worden de slimste medewerkers van een tiental bedrijven gekoppeld aan studenten. Elk koppel van student en medewerker werkt samen aan een opdracht. Eens per twee weken komen alle bedrijfstalenten, studenten en begeleiders op de HAN bijeen om te innoveren en elkaar te helpen: kennis uitwisselen, elkaar vragen voorleggen en de voortgang in de projecten houden. Door leervragen te delen met elkaar, voeden ze de behoefte om kennis te delen. Dit gegeven, gecombineerd met de diverse achtergronden van de deelnemers, is één van de manieren om condities voor innovatie te creëren.

20160907_145350_resized

TIP is een unieke samenwerking tussen bedrijven en het Centre of Expertise Logistiek van de HAN (Lectoraat Logistiek & Allianties). TIP is opgebouwd rondom logistieke dienstverleners en studenten uit diverse studierichtingen. De aard van de stage- en afstudeeropdrachten beperkt zich dus niet tot het logistieke domein.


Voor meer informatie:

Sjoerd Wensink, Projectleider Logistieke samenwerkingsverbanden
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen | Centre of Expertise Logistiek/KennisDC Logistiek Gelderland |

Sjoerd.Wensink@han.nl