LE levert toppers

Eens per jaar worden die personen in het zonnetje gezet die een positieve bijdrage hebben geleverd voor de FEM. Dit jaar waren er maar liefst 4 toppers die op vrijdag 13 juni in het zonnetje werden gezet en een kleine herinnering mochten ontvangen: een herdenkingsplaquette in WK Oranje.

duurzaamheidscertificaat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De eerste was voor Tom Langerak voor het behalen van de derde duurzaamheidster voor de opleiding LE (samen met Frans Beijderwelle). Niet alleen docenten werden in het zonnetje gezet ook Freya Plaisir, een student die zich met hart en ziel voor de opleiding heeft ingezet. Hierbeneden samen met Jos Clee, de opleidingscoördinator.

 

Freya Plaisier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tenslotte twee nominaties voor activiteiten van het lectoraat Logistiek en Allianties voor de tweede druk van het inkoopboek dat op dit moment het meest verkochte inkoopboek is in Nederland is v.l.n.r. Lilian Prevoo, Stef Weijers Brigitte Faber en Reinder Pieters.

inkoopboek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En last, but zeker not least: de groep van zorglogistiek. ook hier Lilian Prevoo, Stef Weijers, Enide Bogers, Hans-Heinrich Glöckner, Roeland Meijers en Richard Westerman.

zorglogistiek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kortom er komt zeker wat moois uit onze LE.