Electrische auto van de HAN

Sinds kort heeft de HAN ook electrische auto’s voor korte afstanden, de duurzame Nissan Leaf.  Maar wat zijn nu de ervaringen van de gebruikers?

Hieronder die van Tom Langerak, hij heeft de Nissan Leaf twee keer mee gehad voor bedrijfsbezoeken. Zijn mening: een erg leuke ervaring om in een volledig elektrische auto te rijden. De auto rijdt fantastisch. Wel op de snelweg rustig aan rijden om de accucapaciteit niet te snel te laten dalen, dan zou er meer dan 100 km gereden kunnen worden. Op binnenwegen is dit zelfs nog meer, tot 130 km.

Zelf plan ik mijn bedrijfsbezoeken meestal aan het begin of aan het eind van de dag. De electrische auto heb ik dan ook vanuit het bedrijfsbezoek mee naar huis genomen en de volgende ochtend vroeg weer ingeleverd. Bij een wat langer bezoek heb ik de auto zelfs bij het bedrijf opgeladen. Even vragen of je wat stroom mag nemen bleek geen enkel probleem. Hiervoor ligt er ook een verlengsnoer achter in de auto. Thuis heb ik een buitenstopcontact waar ik kon opladen. Hiermee wordt de aktieradius een stuk groter.

Een electrische auto stoot geen CO2 uit en help hiermee aan een duurzamere leefomgeving.
Echt een aanrader om dit eens te proberen en ervaren hoe deze auto rijdt.

Duurzame groet, Tom Langerak

Reacties

  1. 18 april 2016 door W. Radstake

    Is deze auto een dag te leen voor de HAN student die een bedrijfsbezoek heeft?