Op ontdekkingstocht in de nieuwbouw van HAN Educatie (1)

Zin in een biertje? Kom naar de pub!

Zin in een biertje? Kom naar de pub!

De pub

Samen met studiegenoten én docenten een biertje drinken? Een spannende WK-wedstrijd kijken? Dat kan straks in de pub! Als student van het ILS of Opleidingskunde loop je na de meivakantie aan het einde van je les zo de pub in. Studeer je aan Pabo Groenewoud? Dan borrel je dit studiejaar nog in je eigen pub, maar vanaf september ook in de nieuwbouw.

Voor de student noch de docent kan de boog altijd gespannen zijn. Soms hebben we behoefte aan een informele setting. Een plek waar ruimte is voor ontspanning na het harde werken. De pub is zo’n plek. Even onderuitzakken in de zithoek of een drankje aan de bar. Je behaalde tentamen vieren of gewoon heerlijk de week afsluiten. Doordeweeks is de pub een fijne plek om je even terug te trekken.

Vrijdagmiddagtraditie voortzetten
Na de zomer borduren we voort op de oude vrijdagmiddagtraditie van Pabo Groenewoud. Op vrijdagmiddag heten Bert Claessens en Jo Brouwers mede namens de studenten van de Pubcommissie alvast alle collega’s en studenten van harte welkom:

“Beste collega’s en studenten. Is er een betere manier om een week van intensief werken af te sluiten dan in goed gezelschap onder het genot van een drankje en een knabbeltje? Vele studenten en collega’s die jullie voorgingen, vonden van niet. Zij bezoeken dan ook al 22 jaar de pub bij Pabo Groenewoud. Deze traditie zetten we voort in het nieuwe gebouw van de Faculteit Educatie. Studenten van de Pubcommissie staan iedere vrijdag vanaf 13.00 uur klaar om jullie te ontvangen. De pub biedt elke week een drankje, een nootje en goede muziek in een sfeervolle omgeving. Soms is er een liveoptreden of een voetbalwedstrijd op grote schermen. Voor elk wat wils. Tot ziens in de pub!”

Kun je niet wachten tot september? Wil je ook in de Pubcommissie? Meld je dan aan bij Bert Claessens of Jo Brouwers en zorg voor een gezellige vrijdagmiddag in de nieuwbouw.

Meer nieuwbouw in aantocht
De komende tijd presenteren we meer bijzondere plekjes in de nieuwbouw. Houd de blog in de gaten.

plattegrond van de pub