My name is..
Tim is vierdejaars student lerarenopleiding Nederlands
Beste bloggers en lezers van deze site,
Als nieuwkomer ben ik natuurlijk verplicht om mezelf even voor te stellen. Mijn naam is Tim en ik zit in mijn 4e studiejaar aan de lerarenopleiding Nederlands van de HAN. Via een docente ben ik in aanraking gekomen met deze site en ik vind het nu al leuk om al jullie blogs te lezen!
Ik ben er in de afgelopen drie jaren achtergekomen dat ik een echte docent ben en dus geen vakdocent. Ik ben er voor mijn leerlingen en had dus net zo goed elk ander vak kunnen studeren. Nouja, dat is niet helemaal waar, de exacte vakken liggen mij niet zo. Naast mijn studie hou ik erg veel van voetbal. Zowel actief als passief vind ik het erg leuk om naar die rollende bal te kijken.
Ik heb zin om nog meer van jullie te lezen en om zelf natuurlijk het een en ander te schrijven. Ik kan nu een uitgebreide karakteromschrijving geven van mezelf, maar ik denk dat jullie me door mijn blogs vanzelf wel een beetje leren kennen.
Groetjes,
Tim
Meer informatie over de lerarenopleiding Nederlands
Ha Tim!
Welkom! Eindelijk een student Nederlands;). Ben heel benieuwd hoe jij de opleiding hebt ervaren de afgelopen tijd en hoe het nu met je gaat. Helemaal omdat ik zelf een tijd heb getwijfeld om Nederlands te studeren. En ik herken mezelf er helemaal in de opmerking ‘een echte docent, geen vakdocent’. Ik kijk al uit naar je eerste blog!
Hee Tim,
Inderdaad eindelijk een student Nederlands!
Ik ben ook erg benieuwd na je ervaringen op je opleiding van de afgelopen drie jaar, maar ben ook wel erg benieuwd naar wat je gaat doen in je laatste jaar.
Ik vind het leuk om verhalen te lezen van aanstormende leerkrachten op het middelbaar onderwijs. Vooral ook omdat ik zelf natuurlijk alleen het basisonderwijs zie!
Groetjes, Janne
Ha Tim,
Welkom bij de club 🙂 !
Groetjes, Anrien
Leuk stukje! Ben heel benieuwd naar je volgende stukjes 🙂