Life of an Au Pair in the USA
Eva van Noppen, derdejaars, lerarenopleiding Engels
Hoi allemaal,
In deze blog ga ik jullie alles vertellen over het leven als au pair in Amerika. Ik begin met de voorbereiding. Dan vertel ik over het werken als au pair en vervolgens ga ik verder met de vrije tijd.
Ter voorbereiding is het belangrijk dat je gaat bedenken hoe lang je wil gaan. Ga je 3 maanden of ga je langer? Ik ging 3 maanden waardoor ik nog op een toeristenvisum kon gaan. Deze is het makkelijkst om aan te vragen. Vervolgens vraag je je visum aan en ga je je vlucht boeken. Probeer eerst zeker te weten dat je je visum krijgt voor je je vlucht gaat boeken. Wat je verder moet regelen is zorgverzekering, reisverzekering en je autoverzekering (auto heb je zeker nodig in Amerika). In Amerika wordt de persoon verzekerd en niet de auto. Voor mij was dit 600 euro voor 3 maanden. Is dat allemaal geregeld? Dan ben je ready to go!
Verwachtingsmanagement
Het werk als au pair is echt leuk. Je moet wel echt goed met kinderen kunnen en er nooit genoeg van krijgen. Je bent continue met ze bezig, dus dat is zeker iets om over na te denken. Het belangrijkste wat je moet doen is afspraken maken over wat zij verwachten en wat jij verwacht. Daarnaast moet je afspreken wat je vrije dagen zijn en wanneer je vakantie hebt. Wanneer je dit niet doet, ga je waarschijnlijk zo veel doen dat je bijna niks van het land zien en dat is natuurlijk zonde als je helemaal in Amerika zit. Als Au pair moet je verwachten dat je ’s ochtends en ’s avonds druk bent en overdag de tijd voor jezelf hebt. ’s Ochtends maak je de kinderen klaar voor school en breng je ze weg en ’s middags haal je ze weer op, speel je met ze, maak je eten voor ze en stop je ze in bed.
Vrije tijd
Zoals ik al zei heb je als au pair best veel vrije tijd overdag. Ik heb geprobeerd hier zo veel mogelijk gebruik van te maken. Pak de auto en ga zo veel mogelijk zien. Amerika is zo veelzijdig en dat maakt het leuk. Ik zat 1,5 rijden van New York, dus ik ben daar een paar keer heen geweest. Ook ben ik naar Washington DC en Florida geweest. Florida is echt een aanrader, het is daar warm, je hebt strand en natuurlijk Disney World en Universal Studios.
Probeer zo veel mogelijk te zien en zorg echt dat je een auto hebt. Dat is in Amerika echt heel belangrijk!
X Eva
P.s. Wil je meer zien van mijn tijd als Au Pair in Amerika? Ga naar evaintheusa.wordpress.com