“De propedeuse-uitreiking had ik niet willen missen!”

img_5634

Stephan Verhees, opleidingsdocent HAN Pabo
Op woensdagavond 14 december vond de jaarlijkse feestelijke uitreiking van de propedeusegetuigschriften plaats. 63 studenten van de HAN Pabo mochten in het auditorium op de Arnhemse campus hun getuigschrift ondertekenen en in ontvangst nemen.

De zaal was versierd, studenten en docenten zagen er kort voor de kerst op hun paasbest uit (veel in het zwart!), er was een diashow van 300 foto’s van de geslaagden, er werden plechtige woorden gesproken en wat minder plechtige en het docentenkoor deed tweemaal zijn uiterste best… Oud-student Huub Cooymans verbaasde iedereen met zijn jongleerkunsten en googletrucs.

Reactie van twee geslaagden: “Het was een typische pabo-avond, de sfeer was erg gezellig, de acts waren leuk. Een heerlijke, informele avond.”
Een student die de propedeuse nog niet behaald heeft maar wel aanwezig was, gaf als feedback: “Dit had ik niet willen missen!”
Opmerking van een ouder: “Ik wil graag mijn complimenten uitspreken over de fantastische avond. Wat besteden jullie hier veel aandacht aan.”

Wij wensen alle studenten een voorspoedig vervolg van hun studie… op naar de diploma-uitreiking!