IPO-student enthousiast over HAN-minor Onderneem de Zakenreis
Enthousiast zijn over de minor die je volgt. Daar heeft Mitchel Kraai, student Industrieel Product Ontwerpen (IPO), geen probleem mee. Hij volgde het afgelopen half jaar (sept. 2022 tot jan. 2023) de HAN-minor Onderneem de Zakenreis. Laat zijn ervaring maar horen!
Op deze foto zie je de groep ondernemers die deelnamen aan de minor Onderneem de Zakenreis. In de eerste week kregen ze les in het Goffertstadion, de thuishaven van voetbalclub N.E.C.
Mitchel: “Wat mij zo enthousiast maakt is dat het geen minor is waarbij de docenten ‘politieagentje spelen’ en zeggen wat allemaal niet goed gaat. Nee, mijn minordocenten hebben me echt verder geholpen. Het is wel een minor waarin elke student voor zijn of haar eigen onderneming gaat. Door de aangeboden hulp, leert iedereen veel over het ondernemen. Daar krijgt je eigen onderneming echt een boost van!”
Wat onderneem jij, Mitchel?
“Mijn onderneming MK D-sign co, waarbij ik motorliefhebbers help met unieke stickersets om hun motoren een persoonlijke look te geven, staat sterk in z’n schoenen. Ik heb mijn maandelijkse omzet zelfs weten te verviervoudigen! Dat komt waarschijnlijk omdat ik goed heb nagedacht over mijn businessmodel, over de financiën en rechten die ik heb en zeker ook door doordat ik mijn netwerk heb uitgebreid. Momenteel heb ik zoveel werk dat ik een aanvraag heb gedaan om in 4 dagen in de week af te mogen studeren (normaal staat daar 5 dagen voor). Anders krijg ik mijn (studie)werk gewoon simpelweg niet af!”
Bron: HAN
Fotografie: Aangedragen door Mitchel Kraai