HAN MORE ontvangt HyMove en schittert op Open Avond
Op 9 maart kregen we als HAN MORE speciaal bezoek van HyMove. Studenten van MORE kregen een presentatie van de CCO Jan van Beckhoven, de Fuel Cell Engineer Joris Mulder en de Software Engineer Florian Eggers. Studenten kregen uitleg over de verschillende hybrid fuel cell drivelines van HyMove en de vele toepassingen voor deze drivelines.
Vervolgens hield Saarth Trivedi zijn presentatie van zijn thesis over de 2 [kW] hybrid fuel cell driveline met een geoptimaliseerde EMS. Hierbij is het leuk om te zien hoeveel gemeenschappelijke raakvlakken het onderwijs en het werkveld met elkaar hebben.
Wij willen HyMove en Saarth Trivedi bedanken voor hun tijd en inspirerende presentaties!
Schitteren op de HAN Open Avond
Op 8 maart stonden wij als HAN MORE op de Open Avond voor Deeltijdstudies. Hierbij hebben wij veel contact gehad met enthousiaste bezoekers en daarbij hun vragen over het MORE voertuig beantwoord. Heb jij nou niet de kans gehad om ons te zien, dan zien wij jou graag bij de Open Dag op 25 maart op de HAN aan de Ruitenberglaan 29 in Arnhem.
Bron en fotografie: HAN MORE