Wie wordt de Global Student Entrepreneur 2017? Schrijf je nu in!

Studenten die een onderneming runnen, kunnen zich tot 20 februari 2017 inschrijven voor de Global Student Entrepreneur Awards 2017 (GSEA-NL). Dit is de grootste internationale prijs voor studenten (MBO en HO) die naast hun studie een eigen onderneming runnen.

Inschrijving staat open tot 20 februari

De Global Student Entrepeneurs Award (www.gsea.nl) in het kort

  • Bedoeld voor student-ondernemers uit MBO, HBO en WO.
  • Inschrijving voor 20 februari a.s.
  • Het evenement GSEA vindt plaats op 10 maart 2017 in Amsterdam.
  • De winnaar van deze Nederlandse voorronde mag zich de beste student-ondernemer van Nederland noemen en krijgt een investeringsbedrag van 10.000 euro.
  • De winnaar wordt afgevaardigd naar de internationale finale die van 27 t/m 29 april wordt gehouden in Frankfurt.
  • Alle deelnemers komen in aanmerking voor coaching-/mentorsessies, pitch-trainingen, team-assessments of internet-hostingspakketten die ter beschikking gesteld worden door ondernemers die aangesloten zijn bij de Entrepreneurs’ Organization Nederland die het event supporten.


Lees verder

Deel dit bericht op: