Hero Entrepreneurs event groot succes!
Op 24 september vond het Hero Entrepreneurs event plaats op de Laan van Scheut van de HAN in Nijmegen. Doel van de avond was om ondernemerschap in Nijmegen te stimuleren en jonge ondernemers in contact te brengen met expert-ondernemers uit de regio. En dat is gelukt! Wij zijn trots op wat we met elkaar hebben neergezet: een volle zaal met experts en start-ups, een uitverkocht auditorium en een goed bezochte livestream. Het Hero Entrepreneurs event was een groot succes!
Tijdens het eerste uur van de avond werden prangende vragen gesteld door studenten van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen en van de Radboud University op de startersmarkt. En wat hebben we daarna genoten van de inspirerende verhalen van Rick Obers en Martijn Obers van Swapfiets en Chiel Versteeg van Tony’s Chocolonely. Dank ook aan Joost Broeren die de hele avond fantastisch begeleidde als dagvoorzitter.
Martijn Obers vertelde vol passie over hoe ze met Swapfiets
de Nederlandse fietsenmarkt in zo’n korte tijd wisten te veroveren.
Wat is het geheim van de fiets met de blauwe voorband?
Joppe, voorzitter van de studentenvereniging SVSB, in
gesprek met Dominique van DoShow tijdens Meet the Experts.
Er was veel interactie op de Startersmarkt. Studenten hadden de opdracht
gekregen om vragen te stellen in het belang van hun eigen op te zetten onderneming.
Studenten werden verwend met een Swaptas en 2 repen Tony Chocolonely.
Er werd volop genetwerkt en lekker nagekletst
onder het genot van een hapje en een drankje.
Wat een mooie start om het thema ondernemerschap op de Heyendaal-campus op te schalen! Dit was een fantastische samenwerking tussen Marteyn Roes (Opleiding Ondernemerschap en Retail Management- HAN), Aline Oosterhof en Florine Dams (Mercator Launch – RU) en Monique Morel & Mathilde van Wijk (Centrum voor Valorisatie en Ondernemerschap).
Klik op onderstaande links voor meer nieuwsitems over deze avond in de sociale media:
https://www.atelier-ld.nl/wat-we-leerden-van-swapfiets
https://medium.com/sambyhan/hero-entrepeneurs-denk-groot-bdbde532b893