Eerste stagiaire voor de Duurzame Stagehub
Vers van de pers. Goed nieuws. Gisteren was ik met een studente op het Stadskantoor van Arnhem en we hebben een deal: zij gaat een half jaar onderzoek doen (afstudeeropdracht) naar de mogelijkheid om de GWW-sector bij de gemeente Arnhem te helpen verduurzamen met aandacht voor interne bedrijfsprocessen, interne communicatie (lang niet alle medewerkers hebben duurzaamheid al tussen de oren zitten), betrekken van de keten (externe toeleveranciers), afstemming in de samenwerking en afstemming met andere gemeenten, etc.
Het staat allemaal bij de gemeente Arnhem nog in de kinderschoenen en ik krijg sterk de indruk, dat we haar opdracht enigszins moeten inperken. Wat volgens mijn voorzichtige inschatting ook inhoudt, dat er waarschijnlijk op termijn voor nog wel voor 1 of 2 studenten plaats is.
Het leuke is, zoals je uit voorgaande tekst al kunt afleiden: onze eerste stagiaire doet geen technische studie, maar ze is studente MER (management, economie en recht). De stage begint eind augustus, en dan gaan we zorgen voor een mooi fotomoment en wat publiciteit. Nu, midden in de zomer, is dat niet zo zinvol.