CvVO aanwezig op Conferentie/Festival Ondernemend Leren, het persoonlijke verhaal
Donderdag 8 december organiseren VO-scholen en instellingen hoger onderwijs een conferentie en festival vanuit het samenwerkingsverband Platform VO-HO voor de regio Nijmegen en Arnhem op het Honigterrein in Nijmegen. Het thema is Ondernemend leren.
Het evenement heeft het karakter van een festival. Veel studenten, leerlingen en professionals vertellen hun persoonlijke verhaal over hun ondernemend leren. Er zullen gesprekskringen en workshops zijn over de manier hoe ons onderwijs beter kan inspelen op ondernemend leren, hierbij is aandacht voor vo en ho en succesvolle aansluiting. Daarnaast is er ruimte om ondernemers op het Honigterrein te bezoeken.
Het CvVO draagt op 2 manieren bij aan deze middag:
1) We verzorgen de workshop Persoonlijk ondernemerschap. Deze training is al door verschillende HAN-medewerkers met veel plezier gevolgd en met een prachtig zichtbaar eindresultaat afgesloten. We willen heel graag deze training, in een aangepaste vorm, aanbieden aan leraren in het Voortgezet onderwijs. Deze conferentie is onze kans om ‘m onder de aandacht te brengen!
De workshop hebben we als volgt gecommuniceerd:
“ Persoonlijk ondernemerschap is het proces van zoeken naar kansen en creëren van waarde. Zodanig dat je je talenten optimaal inzet en ontwikkelt. Innoveren, jezelf steeds opnieuw uitvinden en een blik naar buiten is cruciaal in een wereld die razendsnel verandert. De uitdagingen waar we collectief voor staan zijn immers immens en complex.
Het HAN Centrum voor Valorisatie en Ondernemerschap laat jou in deze workshop ervaren hoe ondernemend je bent. We gaan aan de slag met je passies en drijfveren. Je wordt uitgedaagd in je creativiteit en je lef èn we onderzoeken de wijze waarop jij waarde wilt creëren. “
2) Ook zullen we een stand bemannen waarin we ons als expertisecentrum presenteren!
Het programma van de gehele middag ziet er als volgt uit:
13.00 uur – Ontvangst
13.30 uur – Welkomstwoord door Ronald van Bruggn, voorzitter Platform VO-HO
13.35 uur – ‘Ondernemend leren’ – Presentatie door Joyce Rommelaar (Jong Ondernemen)
14.10 uur – Wie ben je – tafelspel door leerlingen 4 havo van het Maaswaal College
14.30 uur – Start festival met keuze uit: workshops en presentaties, bezoek ondernemers Honigcomplex, gesprekstafels, informatiestands en pitches
17.15 uur – Borrel en borrel in De Dock
Doelgroep:
Intern: Studenten en medewerkers van de HAN, Zowel collega’s uit opleidingen als Servicebedrijf, MCV en O&O en andere geïnteresseerden
Extern: Onderwijsprofessionals vo en ho, Leerlingen en studenten en Ondernemers
Locatie:
Waalbandijk 20-22 te Nijmegen, Honigcomplex, De Dock/Steigercafé
Aanmelden en meer informatie:
Deelname is gratis. Aanmelden is mogelijk via het aanmeldformulier.
Voor vragen kan er een e-mail worden gestuurd naar Platform.VO-HO@han.nl