Over ons

Leestijd: 2 minuten

Het Centrum Meervoudige Waardecreatie (CMW) is onderdeel van de HAN.

In het CMW werken we in multidisciplinaire teams aan de toekomstbestendigheid van organisaties in onze regio. Teams van themaregisseurs, docent en studenten van de minor en master Circulaire Economie en de Talent Academy, ervaren project(bege)leiders en met docent-onderzoekers uit het lectoraat.


Focusthema’s en Business development

Frank Croesfrank.croes@han.nl
Programmamanager Circulaire Economie

► Duurzame gebiedsontwikkeling in de gebouwde omgeving:

Frank de Feijterfrank.defeijter@han.nl
Desmond Hulsteijn – desmond.hulsteijn@han.nl
Henk Ruiter – henk.ruiter@han.nl
Huub Schoenaker – huub.schoenaker@han.nl

► Meervoudige waardecreatie in de keten van de maakindustrie:

Liard Kranenliard.kranen@han.nl
Arnold Wijbenga – arnold.wijbenga@han.nl
Rob Westerdijk – rob.westerdijk@han.nl
Evert Lensink – evert.lensink@han.nl

► Integrated thinking, control & reporting:

Usha Gangausha.ganga@han.nl


Master Circulaire Economie

Ellen Burgerellen.burger@han.nl
Coördinator master Circulaire Economie

Meer informatie over de master in deeltijd en voltijd


Minor Circulaire Economie

Frank Croesfrank.croes@han.nl
Coördinator minor Circulaire Economie

Meer informatie over de minor


Talent Academy

Didier Pietsdidier.piets@han.nl
Coördinator Talent Academy

Marlous van den Toorenmarlous.vandentooren@han.nl 
Procescoördinator Talent Academy


Lectoraat Financial Control

dr. Koos Wagensveld RAkoos.wagensveld@han.nl
Lector Financial Control

Associate lectoraat Financial Ethics

dr. Henriëtta Joostenhenrietta.joosten@han.nl
Associate lector Financial Ethics

Associate lectoraat Sustainable Finance & Tax

dr. Fred de Jongfred.dejong@han.nl
Associate lector Sustainable Finance & Tax


Coördinatie Centrum Meervoudige Waardecreatie

Désirée ten Havedesiree.tenhave@han.nl
Coördinator Centrum Meervoudige Waardecreatie
T: 06-53 59 57 83

Maida Iriskicmaida.iriskic@han.nl
Projectbureau en secretariaat Centrum Meervoudige Waardecreatie
T: 06-55 29 12 60